Oczyszczanie

Oczyszczanie

Oczyszczanie ma na celu usuwanie toksyn z organizmu. Niezdrowa dieta, wysoki poziom stresu oraz zanieczyszczenie środowiska to czynniki skutkujące wzrostem poziomu toksyn w organizmie: zbyt wysokiego cholesterolu, tłuszczu, konserwantów, sztucznych barwników itd., które mogą szkodzić poszczególnym narządom wewnętrznym.

We współczesnym świecie ludzie często spożywają zbyt dużo cholesterolu, zbyt mało owoców i warzyw, mają za mało ruchu. To wszystko skutkuje odkładaniem się szkodliwych substancji w naczyniach krwionośnych. Z czasem złogi twardnieją i powodują zwężanie naczyń krwionośnych, które stają się delikatne i tracą elastyczność, czego skutkiem jest nadciśnienie tętnicze. Zanieczyszczenie środowiska to kolejne istotne źródło niekorzystnych czynników, takich jak spaliny samochodowe, metale ciężkie, promieniowanie wytwarzane przez komputery i telefony komórkowe, itd.

Dlatego pierwszym krokiem do zdrowia jest oczyszczanie. Jego celem jest usunięcie toksyn z przewodu pokarmowego, naczyń krwionośnych, płuc, skóry oraz innych narządów i układów, aby wszystkie narządy mogły funkcjonować prawidłowo.

 

 

Produkty Oczyszczające:

Herbatka antylipidowa

Herbatka wspomagająca odchudzanie

Kapsułki witalności

Cholikan – wyciąg z pestek winogron

Podwójna celuloza

Ikan

Banting – tabletki

Chitosan

Omega 3

 

Dodaj komentarz

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.